Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy wifivel működő alkalma...

Van egy wifivel működő alkalmazás a telefonomon. El fogja küldeni azt az üzenetet amit net nélkül küldött el valaki, de aztán kitörölte?

Figyelt kérdés
az alkalmazás neve WhatsApp és az egyik osztálytársam küldött valakinek egy üzenetet az alkalmazásból. Nincs mobilnetem és mielőtt haza jöttem volna kitöröltem.

#wifi #WhatApp
2015. ápr. 28. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hát teljes képzavar van nálad. WhatsApp nem wifivel működik, hanem nettel. ergo ha épp abban a pillanatban, amikor az üzenet meg lett írva, és rá lett nyomva az üzenet küldés gombra,és volt net vagy érzékelt wifit a telefon(ergo csatlakozott a hálózatra) akkor elküldte. Azt hogy te kitörölted az üzenetek közül az egy dolog... ha épp volt net akkor elment
2015. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen így értettem a "nincs mobilnetem" rész erre vonatkozik csak nem bírtam rendesen megfogalmazni emellett teljes technikai analfabéta vagyok :D szóval ha nem volt semmiféle net a közelben, akkor nem ment el igaz?
2015. ápr. 28. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha az üzenet küldés pillanatában nem kapaszkodott a netre, akkor nem
2015. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!