Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék új telefont venni...

Pro skill hUn kérdése:

Szeretnék új telefont venni és azt akarom kérdezni hogy milyen telefont vegyek? Melyek a legjobbak és legmegbizhatóbbak? 100 ezer forintig mondjatok jo telefonokat lécci!

Figyelt kérdés

#legjobb #új telefom
2015. ápr. 28. 19:12
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
41%
Nexus 5/Lumia 930
2015. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
100 ezer felett iPhone 6. Vagy ha pénz szűkében vagy iPhone 5S. Android, hát inkább nem minősítem. Akinek volt, mindig csak szidta.
2015. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Gondolom samsungja volt...
2015. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lumia 930
2015. ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Google Nexus 5-tel jársz szerintem a legjobban, gyors és sokáig támogatott.


Esetleg én még a Sony Xperia Z2-t nézegetném ennyiért.

2015. ápr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
második jól leírta, ha le is pontozta a sok droid
2015. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kérdező.. ***** válasza:
A 2. válaszoló pont,hogy nagyon rosszul mondta,mert nemhogy nem a kérdésre válaszolt még nem is mondott igazat az androiddal kapcsolatban.Ha jó androidos telefont veszel akkor nem lesz szívás.Sokaknak berögzült,ha szívott a galaxy minijével akkor az android is kuka.Hát attól hogy szar telefont fogott ki még nem kell egy egész op. rendszert minősíteni.
2015. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!