Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánljátok...

Melyik telefont ajánljátok ezekkel a felhasználói igényekkel? FONTOS

Figyelt kérdés

Amiket kinéztem:

LG G2

Huawei Ascend G7


Utazással járó munkám miatt, nem tudom a pc-met magammal vinni, a tablet meg már túl nagy nekem ezért egy komolyabb telefon mellett döntöttem.


Ami számomra fontos: Irodai szoftverek

Multitasking!!! Sok programot használnék és nem akarok a kilövésükkel foglalkozni. PL.: office word, power point, excel, evernote, naptár stb. Ezeket szinte mindig használom, sokszor felváltva egyik programból a másikba kell átmennem.

Messengers, whatch up, viber, skype szinte mindig fontos, hogy akadás mentesen fussanak.


Utazás közben állandó mobilnet és navigáció


És internetböngészésre is használnám sokat, ha épp nem vagyok gép közelben.


Nem tudom, hogy érdemes-e a drágább de erősebb Lg-be befektetni, vagy amire nekem kell, arra bőven elég-e a Huawei is? Esetleg más modell?


2015. ápr. 29. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
valamelyik jobb Lumia kell neked.
2015. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Office miatt? Nem ragaszkodom a Microsoft termékéhez, az androidos alternatívák is megfelelőek.
2015. ápr. 29. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
egyszeruen azert mert a WP8.1 sokkal jobb mint az android.
2015. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A WP tökéletes "munkatelefon" nemcsak az irodai szoftverek miatt. A sok alkalmazás együttes használata az androidos telefonoknak nem erőssége, bár ha felső kategóriásban gondolkodsz, ott talán kevésbé probléma.
2015. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most nézem a példáidat, ezek inkább középkategóriás telefonok, akkor fokozottan igaz, amit írtam.
2015. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A WP-t is megnézem milyen a kínálat
2015. ápr. 29. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!