Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Offline rádió app?

Offline rádió app?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S III Neo-m van azt írja a teszt is, hogy van benne rádió, hát egyáltalán nem találom, szóval vagy az a kérdés, hogy hol van a rádió, vagy, hogy, hogy lehet rátölteni rádiót. Ezeregy programot tudok, amivel akár brazil rádiót is tudok hallgatni, akár bármely magyart. Online. De nekem rendes rádió kell, ami antennaként veszi és nem kell hozzá wifi meg hasonló adatforgalom. Köszi!
2015. ápr. 29. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
FM rádió van benne, talán úgy, hogy "galéria" a menűben. De ezzel csak olyan rádiót tudsz hallgatni, amelyiknek az adókörzetében vagy. PL Pesten elég sokat, vidéken csak elvétve. ( Kossuth, Mária rádió, helyi adók)
2015. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha rootolt készülékről van szó, akkor a Spirit Fm-et ajánlom.
2015. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem rootolt és az első válaszadóval ellentétben nem is találtam meg a rádiót (a galéria részt nem is értem, ott képek vannak, mire gondolt?) Szóval egyenlőre nem találtam rádiót és a rádiós appok is mind netesek, pedig nekem pesten pesti rádió kellene, bár már nem olyan fontos, de még előfordulhat, hogy kell.
2015. máj. 4. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!