Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Whatsapp vagy Viber?

Whatsapp vagy Viber?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?


Vibert használom iphoneon de unom idegesít...

Nem lehet beállítani, hogy néma módon csak akkor rezegjen ha hívnak rajta


Szal whatsapp jobb?



2015. ápr. 29. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jobb szeretem a WhatsApp-et, mert stabilabb mint a Viber.
2015. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hecvid válasza:
100%

A Viber felkapottabb, de az, hogy melyik a "jobb" az teljesen ember függő. Én a Vibert jobban szeretem, ha instabilabb is kicsit (Ami azt hiszem részben a több funkciónak köszönhető, amik általában feleslegesek).


Ezen kívül az is eléggé befolyásoló tényező, hogy akikkel beszélgetnél, azok mit használnak. Akármennyire lehet jobb az egyik mint a másik, min. két ember kell a használathoz.

2015. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom, mivel vannak barátaim kik az egyiket, s kik a másikat használják. Véleményem, h a wa jobb. Nem húzza az aksidat, mivel a viber az aztán rendesen húzza. Vibernél előfordult fagyás, wanál még sosem tapasztaltam. Wan nagyon jó az üzenet küldés, de hívásnál kicsit késik a hang. Na meg hallod is magad. Vibernél az üzenet néha át se megy, de a hívással semmi gond nincs. Nem késik a hang. Vibernél gyenge net kapcsolatnál se képet, se videót nem küldött tovább, jóformán lefagyott. Wan még gyenge jelnél is átmegy minden. Én a wat jobban szeretem, én azt ajánlom. Remélem jobban elterjed majd.
2015. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyik sem. Mindkettő RAMzabáló, adathalász program, ami folyamatosan fut a háttérben, minden információdhoz hozzáfér és 50 különböző wakelock-al meríti az aksidat.

Skype nem olyan borzalmas ilyen szempontból, azt tudom ajánlani.

2015. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Motorman válasza:
4/4-nek van igaza!
2017. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, igaza van. De sajnos ez van, az adatainkat bármikor megszerezhetik. Sajnos ilyen világban élünk, függetlenül attól, h mit használsz bármit megszerezhetnek rólad. Talán akkor vagy védve, ha régi nyomógombos telót használsz és nincs számítógéped. :D Én már Vibert nem használok, csak Wat. A skype nálam húzza az aksit, jobban mint a wa és nem vlm jó. Nem jegyzi meg a beszélgetéseimet sem. Meg okozott még pár problémát, úgyh töröltem. Sokan messengert használnak de azt végképp nem használom és nem is fogom.

Viszont most pcn ráerőltették mindenkire és nagyon gáz lett, főleg, h nekem mindig kirakja, h telepítsem a telefonomra, és azt az idegesítő fekete sávot nem tudom eltüntetni, csak telepítéssel... de mások is panaszkodtak nekem pont ezzel.

2017. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!