Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Calcor, zest D714L-es tabletem...

Calcor, zest D714L-es tabletem mindig azt írja ki hogy "a (z) beállítások alkalmazás sajnos leállt" Valami ötlet, hogy tudnám meg javítani? Többi Lent

Figyelt kérdés
Azt írja hogy, "a(z) beállítások alkalmazás sajnos leállt" mivel nem volt rajta hely ezért gyárilag vissza állítottam, és mikor vissza kapcsolt akkor írta ki, hogy a beállítások alkalmazás sajnos leállt, azóta nem csinál semmit. Az "ok" gombra nyomva vissza dobja ugyan ezt a szöveget. Hogy tudnám meg javítani? Vagy esetleg szakemberhez kellene fordulnom? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. ápr. 29. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez is jó ;D Nem márkás tablet, és csak a gondok...

Na és a Recovery módból is törölted a cache-ket és a Dalvik cachet is?

2015. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Recovery mód? A hangerő és power gomb lenyomásával, behozott menüben? Igen azt is próbáltam
2015. ápr. 30. 09:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy mire gondolsz?
2015. ápr. 30. 10:00
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezt szervizben meg tudjak csinálni?
2015. ápr. 30. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Megtudják, de ha nincs gariban, sokszor annyiba fog kerülni mint az új.
2015. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!