Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még mit fejleszteni az...

Van még mit fejleszteni az "okostelefonokon"?

Figyelt kérdés
Őszintén én nem szeretem ezeket a készülékeket, de ez személye válogatja. A kérdésben arra célzok hogy leginkább csak felesleges dolgokkal szeretne bővülni a technológia, mint például a "hajlítható telefon" (ez csak egy példa volt, de még sok hülyeséget lehet találni amit halál komolyan vesznek). Vagy ki jött a Samsung Galaxy S6 (ha jól tudom). Mi benne az olyan elképesztő? Hogy le van kerekítve a képernyője? Mégis mire megyek én azzal? Vagy hogy vezeték nélküli töltője van?Ami ebbe kissé humoros hogy a töltőt fel kell tölteni, arról nem is beszélve hogy ez abszolút nem egy új technika. Szép képeket csinál? Nem erre találták ki a fényképezőgépet? Ujjlenyomatolvasó? Hagyjuk már, nem egy ügynökös filmben élünk... Félreértés ne essék, nem utálom azokat az embereket akik szeretik az ilyesfajta telefonokat, de szerintem meg lehetne húzni a határt a szükséges/nem szükséges között. Személyes tapasztalatom szerint az is igazán szomorú tud lenni amikor valaki megkapja a várva-várt csúcsszupertechnológiás készüléket és egész álló nap csak azt nyomkodja = nincsen egyéb elfoglaltsága. Bocsánat hogy más témára kitértem, de kíváncsi lennék más emberek véleményére is, csak nem tudtam jól megfogalmazni a kérdést. Várom a válaszokat!

2015. ápr. 30. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A marketing miatt vannak benne, hogy felkeltse a technika irány kevésbé érdeklődőket is.
2015. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2015. ápr. 30. 23:04
 3/5 Jófej:D ***** válasza:

De azért jó dolgokat is fejlesztenek: pl.

(Ezek még csak a jövőben várhatóak, de már dolgoznak rajtuk)

Kevesebb helyen elférő, de ugyan annyi energiát tartalmazó akumlátor

Olyan mobil, amit te raksz össze, szedsz szét és cseréled a különböző hardvereit (processzor, RAM, stb.) mint egy pc-t.


Viszont sok dolog tényleg a marketing miatt van.

2015. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

neked az miért fáj, hogy én a fényképezős telefonom nyomkodom? irigylem a problémádat, komolyan....


ha nem tetszik, ne vedd meg, ennyi...én se rinyálok, hogy szar a tv műsor, mivel nincs tévém ;)

2015. máj. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A harmadiknak köszönöm, a negyediknek pedig ajánlanám hogy olvassa el mégegyszer a kifejtést.
2015. máj. 1. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!