Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tennem, hogy felismer...

Mit kell tennem, hogy felismerje a telefonom a pendrive- ot?

Figyelt kérdés

A napokban vettem egy pendrive-ot, aminek az egyik oldala sima USB, a másik microUSB, így ha bedugom a telefonomba, akkor fel kéne ismernie, mint egy külső merevlemezt. Kéne, azonban nem teszi.

Kérdés, hogy le kell töltenem valamilyen alkalmazást még, vagy mi lehet a hiba oka?

(a pendrive maxell márkájú, a telefon pedig egy Galaxy S6)



2015. máj. 1. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a OTG képes a pendrive? Elolvastad a használati utasítást amit hozzá adtak?

Mert semmit sem kell letölteni hozzá elvileg hanem alapból működnie kell.

2015. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem olvastam el, de ha nem lenne az, akkor miért lenne rajta microUSB csatlakozó is?
2015. máj. 1. 17:18
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne rajta Micro USB csatlakozó? Talán azért mert ott töltöd....

Amúgy meg nekem az xperia Ray otg képes volt. Akkor a legújabb Samsung csúcsmobilnak is annak kell lennie.

Másik pendrive-al próbáltad?

2015. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
OTG kábeled van?
2015. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Nem olvastam el"


Akkor nincs több kérdésem. Gondolom szerinted is csak viccből adják hozzá, hogy poénkodjanak vele.

2015. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:D igen, arra kérdeztem rá, hogy az S6-on minek van microUSB csatlakozó -.-

Én is azért nem értem, mert tudom, hogy a telefon OTG képes, viszont hiába dugom be a pendrive-ot, nem történik semmi..

2015. máj. 2. 12:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is felteszem a kérdést. Mi más célból lenne a penrive-on mikro USB? Az, hogy tölteni(???), vegyük úgy, hogy nem is láttuk.


Ki kellene őket próbálni külön-külön, úgy kiderülne hol a hiba. Tehát a pendrive-ot egy másik OTG képes eszközön vagy a telefont másik pendrive-val. Egy sima is jó, ha van OTG kábel.

2015. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ismeri fel,szóval amikor rádugod,az értesítés sávban sem ír ki semmit,hogy pl nem támogatott fájlrendszer?


Próbáldmeg esetleg fat-ra formazni, eén tabletem is csak azzal tudja.

2015. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#3-as elég olcsó anyagot szívtál.

Egy pendriveot tölteni? Te már jóvagy.

2015. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es, a telefont tölti ott nem a pendrive-ot... Senki sem írta hogy a pendrive-ot...
2015. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!