Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tenni? Nem tudok...

Mit kell tenni? Nem tudok kijelentkezni facebookról a telefonomon.

Figyelt kérdés

Bejelentkeztem a facebook oldalamra mobilon és nem tudok kilépni az oldalról 3 órája. Ahol van az a három vonal az oldalon a jobb felső sarokba,arra kell kattintani újjal és föntről lefelé meg kellene jelenni egymás alatt a menüsoroknak és legalul lenne a kijelentkezés gomb. De nem tudok kijelentkezni,mert arra a három vonalra hiába koppintok rá az ujjammal,nem érzékeli,tehát nem jelenik meg a menüsor. Minden másra rákattintok érzékeli és megjelenik,de ahova koppintani akarok arra a vonalakra az nem működik,nem jön be a menüsor.

Már kikapcsoltam a telefont meg be vagy 5x,kivettem a sim kártyát,akkut mindent visszaraktam és semmi,hiába akarok arra a vonalakra kattintani nem jön be a menüsor. Nem csak a mobilnetemről próbálok a telefonon a facebookon kijelentkezni,wifiről is rámentem a fb-ra és ott sem akarja érzékelni. Mit lehet tenni,hogy ki tudjak jelentkezni?



2015. máj. 1. 19:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!