Iphone 5c vagy 5s?

Figyelt kérdés
Apám nem igazán hajol az 5s felé az ára miatt...

2015. máj. 1. 22:51
 1/4 anonim válasza:
71%
Egyértelműen 5S. Az 5c nem véletlenül volt óriási bukás, hiszen olcsónak az sem olcsó, viszont nagyon elmarad az 5s-től mind tudásban,minőségben,presztízsben.
2015. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért az 5C se egy rossz telefon. tudomásom szerint ugyan az mint a sima 5 csak kicsit javítva a hibái és persze műanyag házban. mondjuk a fehér szerintem kimondottan jól néz ki, de más színt már nem vennék belőle :D


amúgy most ez elég összetett dolog mert:

pl. ha 15 éves vagy és első okostelefonod, tökéletes az 5C sőt (ha már iphone) én lehet egy használt 4S-t vennék mert nem hiszem olyan nagy hardveres igényeid lehetnek. max hogy fusson el rajta a facebook meg az angry birds és hogy összetörd meg lestrapáld, elhagyd arra a 4S is jó sőt megspórolsz egy csomó pénzt és ha már felnősz és tudsz rá vigyázni veszel egy jó telefont

de ha meg egy komolyabb telefont akarsz akkor szerintem az a plusz 40 ezer megéri mert kb ennyivel kerül többe az 5S, de ez így egy teljesen ismeretlen embernek elég nehéz eldönteni, hogy nem ismer se téged, se az anyagi háttereteket. ja mert az meg a másik, hogy ha valaki 4 csíkos Adidas melegítőbe jár az ne iPhonet vegyen. csak mert látok ilyet is és valahogy ez nekem nem fér össze, hogy az miért ilyenre költi a pénzét.


most 21 éves vagyok és 17 évesen vettem meg az első okostelefonom ami egy iPhone 4 (abban az évben jött ki és akkor az volt a csúcs), csak én arra vagy 1,5-2 évig gyűjtögettem a pénzem mert mikor megláttam az előző generációs 3GS-t én azt mondtam nekem kell egy ilyen telefon nem érdekel mi áron. megvettem és imádom nagyon, meg vigyáztam is rá rohadtul és a mai napig azt használom és még nem is szándékozom lecserélni ameddig működik.

2015. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyelj valamelyest egyetertek az elottem szoloval.. Nekem 5c-m van,de az osztalyban vagy 4s,4,5s..Noveremnem is 5s-e van,de nem tapasztalok sok lemaradast...annyi h nincsen c-ben touch id.. Nem egy letfontossagu dolog szerintem,kamera ua. Ja!! Legjobb baratomnak s-e van es nagyon hamar lemerul,az en c-m 2napig is birja egy toltessel..:) en szeretem a c-t:)
2015. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FrostTiger válasza:
5c mivel semmi kulonbseg nincs benne annyi hogy az 5s ben van egy ujlenyomat olvaso es ennyi. Vegülis ugyanaz mert ugyan akkora,kameraja ugyanaz,egyforma nagy csak annyi a gond hogy aki nem nagyon szereti a szineket az sajnos kenytelen lesz megvenni az 5s et mert peldaul nekem is azert van 5s mert nem szeretem a szines telefonokat, de a baratomnak 5c van es ugyanojan jo.Tehat szerintem 5c.
2015. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!