Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S5 kamera üveg...

Samsung galaxy S5 kamera üveg csere!?

Figyelt kérdés
Hello a tegnapi nap raestem a telefonomra és a hátsó kamera üvege pokhalosra tort de a kamera működik , kicsit utanna neztem es elvileg lehet cserelni kulon is csak az uveget , de minden gsm bolt teljes hatlap cseret ajanl egy helyet talaltam de az szekesfehervar . en budapesti vagyok tud valaki olyan szervizt ahol ilyet csinalnak?

2015. máj. 2. 10:33
 1/10 anonim válasza:

Velem is ez történt, be is mentem a tmobileba, de egy magán telefonkütyüst is megkérdeztem, nem tudják csak az üveget csak a teljes kamerarendszert.. Bár biztos lehetne valahogy az üveget, de hát gondolom nekik jobban megéri ez igy..


ráadásul van készülékbiztosításom is, 1 éves a mobil, és igy is 20ezer lenne szervizzel. a sima telefonkütyüs 8ezerért negcsinálná nekem, de még nem tudom mi legyen, nem bízok ezekbe sem, kitudja milyet rak bele..lehet valami használt kamerarendszert.

2015. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ven talaltam egy helyet ahol 3000 ert cserelnek elvileg csak hat szekesfehervarra nem szivessen utaznek le emiatt !

Nem ertem miert nem tudnak cserelni kulon ilyet ! :/// 15000t nem igazan aldoznek erre :// ha valaki tud meg megkoszonnem ha irna olyan helyet ahol megprobalhatnam!

2015. máj. 2. 10:54
 3/10 anonim válasza:
igen, érthető.. még én sem tudom mit csináljak vele
2015. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

sziasztok

ugyanebben a cipőben járok. sikerült már valakinek megoldást találnia?

eddig úgy néz ki hogy mivel székesfehérvári vagyok ezért rápróbálok arra a lehetőségre. de ha van megoldás szivesen fogadom :)

2015. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mike007 válasza:

Sziasztok mielott kifizetnetek ezt a horribilis osszeget ezert az otthon is elvegezheto 10 oerces muveletre nezzetek szet az ebay en peldaul "samsung s5 camera lens" kulcsszoval korubelul 2 - 3 xollarert kaphattok lencset a telefonotokra en mar masodszor cserelem ki magamnak itthon mert fogyoeszkoz sajnos a samsung igy gyartotta le ezt a fantasztikusan jo telefont. en berendeltem magamnak egyszerre 5 darabot is szoval amikor ugylatom hogy kicsit kopitt koszos esetleg eltorik akkor kicserelem azonnal es nincs sorban allas es magas szamla!

Udv mindenkinek!

2015. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vreni0811 válasza:
Nagyon szét kell szedni hozzá a telefont, hogy én otthon ki tudjam cserélni?
2015. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
És lépésenként le tudja vki írni hogyan kell kicserélni?
2016. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem van lencsém és cserélni is tudom pesten a 11 kerületben ha érdekel akkor keressetek meg nagyad23@gmail
2016. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg valaki még ezzel küzd akkor: https://www.youtube.com/watch?v=dxd85oGn02E


1-2 perces, roppant egyszerű művelet.

2016. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xenonenox válasza:
Amikor visszateszi az új üveget meg azt a kis fém keretet akkor nem kell beragasztózni hogy ott maradjon? Elég csak visszanyomni őket a helyükre és kész?
2017. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!