Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1+ GB RAM androidos telót...

1+ GB RAM androidos telót ajánlanátok? Nem akarok többé a kevés RAM miatt szivni!

Figyelt kérdés

Vettem tavaly egy LG F6-ot.


Tulképp ez egy jó teló az áráért, mert:


960x540 IPS kijelző

Qualcomm Snapi 400

külön kameragomb

külön homegomb, ami jelzőled is egyben


DE 1 GB RAM helyett csak 768 van???


Céges telóm LG L70 és abban tényleg 1GB RAM van, és sokkal jobban is birja a strapát emiatt.


Engem nem érdekel, hogy HÁNYMAGGGGGOS, mert mindenki erre van ráfeszülve. NEM A PROCI miatt fog dögleni a telefon, hanem a lassú/kevés RAM miatt.


Android 4.4 óta meg a memóriakezelés elég megalázó. Mert amint elfogy a RAM, akkor valamit bezár a háttérben. Ha mondjuk ez a zenelejátszód, vagy valami letöltés, VAGY memóriahiány miatt nem indulnak meg a hivások, akkor van az, hogy földhözvágnád a telót.


Na szal ebből van nekem elegem, mostmár nem veszek 1GB RAM telót.


De sajnos elég elkeseritő látni, hogy még viszonylag drága telókban is csak ennyi van (LG G3S)


2015. máj. 2. 11:39
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

szal fő probléma:


1GB rammal volt reklámozva a teló és minden papirjában ez van...


mondjuk lehet, hogy ez csak árcsökkentési trükk és ráfogják, hogy azért van csak 768, mert a maradékot lefoglalja az operációs rendszer...AHA

2015. máj. 2. 11:42
 2/38 szántóvető ***** válasza:
jó sok pénzt kiadtál az F6-ért.hasonló méretben huawei ascend p6 vagy nexus 4 bár ez már drágább,esetleg xperia z1 compact d5503.
2015. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
63 ezer volt...akkoriban max használtan vettem volna nexus 4-et
2015. máj. 2. 12:02
 4/38 A kérdező kommentje:
ascend p6 meg a kis noname chipje miatt nem játszik :(
2015. máj. 2. 12:03
 5/38 A kérdező kommentje:
ja és vmi ujabb telo kéne, amire lesz android 5 is
2015. máj. 2. 12:04
 6/38 anonim ***** válasza:
Nexus 6, Samsung Galaxy Note 4, LG G2, G3 stb...
2015. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
de ÓÓÓÓÓÓÓCSÓÓÓÓÓÓ kéne :D
2015. máj. 2. 12:06
 8/38 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel hozzá egy penge romot az xda-n? Az nem olcsóóó, hanem speciel ingyen van. Nekem még nem volt olyan ketyerém, amit ne tettek volna jobbá azok a srácok, mint amilyen gyárilag volt.
2015. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 szántóvető ***** válasza:
:D
2015. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

van egy ismim, aki kinai telót vesz mindig és berheli otthon costum romokkal, de szerintem ez proli szokás :(


nem nagyon van 100%osan müködő rom, én meg nem fogom kéthavonta ujrahúzni, mert mindig kiderül valami hiányosság.

2015. máj. 2. 12:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!