Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z3 és az Android 5. 0.2...

Sony Z3 és az Android 5. 0.2 testre szabhatósága?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Z3-as SONY telefonon lecseréltem a 4.4.4 androidot a rá elérhető legfrissebb 5.0.2-re.


Alapban nagyon jó (bár a grafika kicsit még harsány nekem), de pár apróbb dolgot nem tudok beállítani. Ezekben kérem segítségeteket:


- lezárt képernyőn az óra helyére sehogyan sem tudom betenni az elemlámpa gombját, illetve a naptárat (jobbra balra csúszásokkal lehetett váltani)


- a telefonkönyvben a kedvencek funkción felül van egy bazi nagy fényképes sor a legutóbbi kapcsolatokkal. Ezt szeretném kikapcsolni.


- a mobil adatforgalom parancsikonnak (Power Toggles progi) nem kapcsolható közvetlenül, hanem az adatforgalom menüt hozza be, ahol az egyik apró kapcsolóval pluszban kell aktiválni a netet.


Üdv



2015. máj. 2. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
az hogy a lezárt képernyőt lehet lapozni az megszűnt. én se tudtam más widgetet kirakni. a telefonkönyvesre nem tudok megoldást, ahogy a mobilnetesre sem. az is így alakult át.
2015. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1) a lockscreen widgetek ki lettek szedve, ezt sehogy sem tudod megoldani. De elemlámpára felesleges is, lehúzod fentről és ott van, naptár hiánya kicsit nagyobb gond lehet.


2) ebbe sajnos nem tudok segíteni


3) itt sem értem minek neked külön program, fentről lehúzod a sávot és ott be tudod kapcsolni. Ha meg nem működik a Power Toggles akkor értelemszerűen szar a program, még nem lett frissítve hogy menjen Lollipop-al.

2015. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OK,köszi a válaszokat. Valószínű úgyis megszokom majd az újat. Csak érdekes, hogy frissítés előtt napokig kerestem a lollipop véleményeket, de ezeket a hiányokat nem találtam.
2015. máj. 2. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!