Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a windows le...

Szerintetek a windows le fogja körözni az ios-t?

Figyelt kérdés

Szerintetek megváltoztathatja a win10 megjelenése a mobilpiacot? A fő kritika eddig a windows ellen az volt, h kevés app van rá. Nemrégiben a redmondiak bejelentették az ios ill. androidos alkalmazások portolását. Ha elvileg minden jól megy akkor nem lesz applikáció hiány, ergó nem marad más kivetnivaló a rendszer ellen, csak az hogy "nem tetszik a csempe". Sokkal kompatibilisabb eszköz mint az ios, az aksija se merül olyan gyorsan, sokkal interaktívabb/személyre szabhatóbb is (win 10-nél több ablakos alkalmazás futtatás), illetve szintén win10-el jön a hang/retina/arc alapú feloldás.

Vélemények? Az emberek szívesebben fognak windows készülékekhez nyúlni mint az ios-hez?



2015. máj. 2. 14:31
1 2
 1/20 Tengor ***** válasza:
75%
Ha tényleg lesz rá kellő mennyiségű app, akkor van rá esély.
2015. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
nem. ez kb lehetetlen.
2015. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Tengor ***** válasza:
46%
#2, kifejtenéd miért az?
2015. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

#3


Bár nem én írtam, de kb ugyanez lett volna a válaszom.


Indoklás: az eladást sosem a minőség befolyásolta, hanem a marketing. Magyarul akármennyire lehet jó valami, ha az nincs agyonreklámozva, akkor nem fog fogyni. Az Apple az évek alatt az emberekkel elhitette, hogy az iPhone/iOS az isten, az a legjobb, a WP pedig szar, és ezen nagyon nehéz fordítani. Nem lehetetlen, csak gyakorlatilag lehetetlen.


3%-os piaci részesedésből hirtelen lekörözni az Apple ~18%-át nagyon nehéz folyamat lesz, és több év kell ehhez.

2015. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
azért mert lehet majd androidos appokat is telepíteni, nem jelent semmit. egy iphone akkor is jobb lesz. és nem hiszem hogy valaki egy iphonet/iost eldobna egy win10-es telefonért.
2015. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Én is úgy gondolom, hogy van rá esély, de ez nem a közeljövőben várható. #3-nak igaza van, az apple nyomja a reklámot, sok az olyan aki egy csomag zsebkendőértadna 10e Ft ot, ha rajta van a logó. Istennek tartják az applet és a termékeiket a legjobbnak (ami régen úgy is volt...ma meg no comment.) . Egy ekkora név nehezen kopik meg, és az apple üzletpolitikája miatt nem is fog egyhamar.

-"azért mert lehet majd androidos appokat is telepíteni, nem jelent semmit. egy iphone akkor is jobb lesz. "


Erről csak annyit, hogy az WP már most sok sologban jobb. Ha meg lesz rá elég alkalmazás akkor csak jobb lesz. De az "isheep" társadalom úgyeem fogja fel...ez inkább így van. Itt szokott jönni a szokásos "a minőséget meg kell fizetni" szöveg, csak az a baj, hogy ez régen ugyan így is volt, de ma az aplle teljes mértékben csak a logót árulja, nincs a telefonok közt olyan kiemelkedően jó minősége. Már ha csak azt nézed (ugyan felesleges) de a mostani csúcstelefonok QHD kijelzővel vannak szerelve, míg az aplle most jutott el a FHD-ig. Ha igazán jó lenne mindenből igyekezne a csúcsot tartani. De nem teszi, mert nagyon el vannak kényelmesedve, végülis minek ha így is megveszik annyiért?

2015. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ma 15:03

Nyugtass meg, hogy nem vagy sem kereskedő sem reklám szakember. A kakit hiába reklámozod nem fogják venni, mert a kaki az kaki.


Ráadásul azt a baromságot honnét szedted, hogy az Apple hitette el az emberekkel, hogy a wp sz*r???

Ennyire nagy bullshitet is régen olvastam már.

2015. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek válaszolva. Részesedésben mindenképp növekedni fog, hogyha a gyártók is több készüléket fognak készíteni. Eddig kb csak a Nokia gyártott wp-s telefont néhány gyártótól eltekintve. Tehát ha a gyártók továbbra sem adnak ki wp-s telefonokat, akkor nehéz lesz növelni a részesedést. A droidot nyomta mindenki ezerrel.
2015. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#7


Tökéletesen egyetértek, a szart nem fogod tudni eladni, csak azért, mert reklámozod, de a WP egyáltalán nem szar, szóval ez nem probléma.


És nem azt akartam írni, hogy az Apple hitette el az emberekkel, hogy a WP szar, csak rosszul fogalmaztam meg.

2015. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy hogy fog működni az androidos, ios appok portolása, de ha úgy mint a Blackberry-nél, akkor ezzel még lesz gond. Mert veszít a korábbi zárt rendszer előnyéből, rengeteg probléma lesz, ahogy a blackberry-s telóknál is volt, nem tudom, hogy azóta megoldották-e.
2015. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!