Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 így ellehet adni?

Iphone 6 így ellehet adni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem előfizura egy iphone 6-ot,de csak a kártyára kell fizetnem,a telefonra nem.De persze a kártyát fizetem és fizetni is fogom,a telefont meg bánom hogy megvettem,nem menőzésből vettem,hanem hogy kipróbáljam,nincs vele semmi gond,meg ilyenek,csak nekem ez a zárt rendszer nem jön be,megszoktam az androidot,és van mellette egy galaxy s4m is..Nincs szükségem rá,egy olyan 100000 ft-ért meg is vállnék tőle,csak így szerintetek lenne olyan aki meg is venné?Nekem nincs rà szükségem..Ha mondjuk iratnék egy adàs vételit úgy megvennék?

2015. máj. 3. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha írtok adásvételit amit ügyvéd vagy közjegyző hitelesít, akkor biztos megveszik hamar.
2015. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Engem erdekel irj privit
2015. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak, akkor venném meg, hogyha a telefon már ki van fizetve.

A telefont kifizetted egyben? Mert ha nem, akkor nem csak az előfizetés árát fizeted, hanem a készülékét is. És ha azt nem fizeted, akkor letiltják a telefont.

100e-ért ez "ajándék". Minimum 170-180e-et azért kérj érte.

2015. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nyílvan ha előfizura vettem akkor a készülék is előfizus..Viszont a kártyáért fizetek csak,tehát ebbe benne van a telefon is,ennek havidíja 6000ft amit nevetve kifizetek..és pont ezért írtam le ezt,hogy így ellehet e adni?Mert természetesen hülye lennék nem fizetni,átverni meg senkit sem szeretnék,meg nekem nincs szükségem 160-170 ezerre,elég érte egy 100000 ,a fizetésem nettó 210 ezer,nemhiszem hogy gondot okozna kifizetni a telefont,de ha egyszer nem kell a telefon akkor nem kell,állhatna a polcon is,csak annak meg értelme nincs!
2015. máj. 3. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem érted, nem a kártyáért fizetsz csak. A számlában szerel a készülék és az előfizetés külön-külön. És külön ki lehet fizetni a készüléket és, akkor marad csak az előfizetés.

Viszont előfizetést úgy is lehet kötni, hogy kicsengeted a telefont egyben és csak az előfizetést fizeted utána.

2015. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne oktass már ki engem..Össz vissz fizetek a telefon+kártyáért 6000 ft-ot..Szóval nem tudom mit hiszel,de elvagy tévedve.
2015. máj. 3. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy mondod a telefonert ES a kartyaert fizetsz annyit. Azaz havonta fizetsz a telefonert is egy x osszeget. Tehat reszletre vetted a telefont.
2015. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 15:18

Te ne oktass már ki engem, aki szolgáltatónál dolgozott, hogy hogyan vannak a szerződések.

Ráadásul nem is fogod fel, hogy ugyanazt írtad le. De ha ennyi eszed van, akkor meg is érdemled, hogy eladd jóval áron alul a telefont.

2015. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy ennyi pénzed van, és csak úgy elkótyavetyélsz egy ilyen remek telefont. Csak az a baj, hogy nem értem tisztán, végül is mennyit kell nekem, neked fizetnem, és mennyit a szolgáltatónak, ha szeretném tőled megvenni?
2015. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!