Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett telefon megkeresése,...

Elveszett telefon megkeresése, hogyan?

Figyelt kérdés

Mint kiderült a GoogleDevice Managger és Samsung hol van a készülékem program csak akkor találja meg a telefont ha interneten van a készülék. Mivel a telefont olyan helyen szoktuk elhagyni, ahol nincs internet kapcsolat így nem ér semmit ez a két program mint most be is bizonyosodott.

Sajnos erre csak utólag derült fény. Most elhagytam a telefont valahol a határban, a telefon csörög de így sem találjuk. Mivel a határban nincs wifi internet (ki hitte volna) az internetes kereső programok sem találják. A készülékbe be van kapcsolva a GPS helymeghatározás távvezérlés stb. hogyha véletlenül elveszne megtudjam találni.

Sajnos a Google telefon kereső és a Samsung telefonkereső telepítésekor nem olvastam el, hogy internet kapcsolat kell a készülék megtalálásához :) tehát nesze semmi fogd meg jól.


Válaszok a kérdéseitekre:

- Igen végigjártuk az útvonalat közben csengettük a készüléket.

- Azért raktam rá nyomkövető programokat, hogy ha elveszne megtaláljam.

- Igen a GPS be van kapcsolva rajta.

- Az akkumulátor fullra van töltve mindig.

- Sajnos Az Android eszközkezelő nem látja, csak azt, hogy amikor utoljára neten volt pár napja.

- Dominó kártya volt benn, nincs mobil internet előfizetés rajta.

- A készülék imei száma megvan, de ,ég nem tiltottam le, hátha megtalálja valaki és felhív ha látja a 425 db nem fogadott hívást.

- Igen küldtem rá SMS-t hogy a megtalálónak jutalmat fizetek (készülék fél ára) ha sértetlenül visszaadja.


Én kérdéseim:

Van valami olyan nyomkövető program akár fizetős is ami internet nélkül megtalálja a telefont ?

Hogy tudom megtalálni most a készülékemet ha tudom az imei és telefonszámát ?



2015. máj. 3. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

"Sajnos a Google telefon kereső és a Samsung telefonkereső telepítésekor nem olvastam el, hogy internet kapcsolat kell a készülék megtalálásához"


LOL. Mert mire számítottál, hogyan fogja majd megtalálni a szerver? Megnézi egy jósnő egy kristálygömbben?


"ahol nincs internet kapcsolat így nem ér semmit ez a két program"


Mobilnetről hallottál már?

2015. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Röviden: NET nélkül nem lehet megkeresni, marad a remény hogy valaki megtalálja és visszahozza, persze ha addig nem esik az eső, mert akkor már mindegy
2015. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan programok amelyeket be lehet állítani, hogy sms kódokkal lehessen távvezérelni pl. mindent töröljön a telefon, elküldje a hívás listát meg elküldje a készülék aktuális gps koordinátáit. Ha jól emlékszem a Cerberus tud ilyet. Sajnos előbb a telefonra kell telepíteni az alkalmazást. Utólagos megoldás nincs, amivel meg lehetne találni.
2015. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Közben felhívtam a szolgáltatót, ők csak rendőrségi nyomozásra mondják meg, hogy hol van a készülék.
2015. máj. 3. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet h*lye ötlet, de este sötétben kéne végigjárni az útat, hátha a kijelző fényét észreveszitek messziről is.. persze ha nincs közvilágítás
2015. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Végső próbaként öten láncot alkotva sötétben végigmentünk a területen 2 óra alatt, közben az akksi lemerült, nem találtuk meg.

Keresek olyan GSM cella bemérő programot amivel nagyobb értékű mobilt meg lehet találni internet elérés nélkül.

Küldjön válasz SMS-t hogy hol van vagy valami hasonló.

2015. máj. 3. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lemerült, akkor nem működik, úgyhogy itt a történet vége. Kérj kölcsön egy nyomkereső kutyát.
2015. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen program nincs, ha meg lemerült akkor annak ámen
2015. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"A pozíciók mobilinternet-kapcsolaton keresztül jutnak el az IneTrack nyomkövető rendszerébe"


Nincs Mobil internet kapcsolat.

2016. jún. 15. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!