Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy lg l70-es...

R bArNi12 kérdése:

Nemrég vettem egy lg l70-es telefont eleinte szépen ment aztán le akartam tölteni egy alkalmazást ami nem jött le helyszűke miatt ez még nem lenne gond de valahogy elvette a helyet a telón szóval most nem tudok semmilyen alkalmazást letölteni, miért?

Figyelt kérdés
azt szeretném tudni mért lehet ez?

2015. máj. 3. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert szerintem elmezdte let0‹2lteni de nem tudta befejezni a let0‹2lt¨Śst mert nem volt el¨Śg ¨Ś most az a alkalmaz¨˘s a telefonon valmilyen .tmp f¨˘jl amit let0‹2r0‹2lsz ¨Śs lesz ugyan annyi helyed mint kor¨˘bban.Rem¨Ślem tudtam seg¨Şteni!”9ý5”9ü9
2015. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az lehet nem tudnád elmondani h hol lehet ez a fájl mert már mindent átnéztem és kitöröltem
2015. máj. 4. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!