Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70E Ft környéken melyik a...

70E Ft környéken melyik a legjobb droidos telefon?

Figyelt kérdés

Leglejtebb 70-75t adnék ki érte, nem többet.

Akár hasznaltan is jó.


WP nem kell, ruhellem telefonba.


Sony z2 t néztem, az szerintem a legjobb,vélemény?

Egyébként fontos volna a dizajn is,ilyen motorolla kinézetű minositetlen szarokkal hanyagoljatok.( Bocsi tényleg a mondatért,de mindenhol azt a szar Moto E meg ezeket ajálják,szerintem bűn ronda)


2015. máj. 3. 22:03
 1/7 anonim válasza:
44%
A Sony Xperia Z2-t csak ajánlani tudom (tapasztalatból ) :)
2015. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
1. Vagyok szerintem a Samsung A3 is nagyon jó a barátnőmnek is az van nagyon elégedett vele .
2015. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Ha használtan is jó akkor Nexus 5 messze a legjobb.Egyébként attól hogy neked nem tetszik a motorola attól még messze a legjobbak a kategóriájukban.
2015. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,annyira nem csúnya,de nem is gyönyörű a Nexus széria. Mondjuk úgy hogy "elmegy".


Viszont szerintem unalmas az LG gyári firmware-ja. LG tabletem van 5.0.2-vel,és unalmas rendszer,szeretnék kipróbálni mást.

Igen, ezek alapján már megvan rólam a véleményetek,gondolom hogy mi.. Pedig nem vagyok egy kényes ember.


Esetleg még valaki?

Mindenkit értékelek (Zöld).

2015. máj. 4. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
xperia z1c vagy samu galaxy a3
2015. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy A3 :D
2015. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha csak villogni akarsz a telefonnal, akkor vegyél Samut, Sony-t vagy LG-t.

Ha használni is szeretnéd és fontos a tudás, a kinézet, akkor XIAOMI, MEIZU, one+1.

Ha egyszer megfogsz a kezedbe egy UMI Zero-t, elfelejted, hogy régebben milyen márkás telefonokat ismertél.

2015. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!