Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék a Samsung Galaxy...

Hogy tudnék a Samsung Galaxy S Advance-mbe életet lehelni? (Több lent! )

Figyelt kérdés

Android 2.3.6 van rajta, igen. néztem fórumokat de kezdő vagyok és nem sokat értek ráadásul angol néhány, sajnos németes vagyok...

Ha lenne valaki, kérlek elmondaná hogy hogy tudnék 2.3.6-ból mondjuk legalább 4.1.2-t vagy 4.4.4-t csinálni?



2015. máj. 4. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen segít a google fordító. Letöltesz egy plugint mozilla alá, utána lefordítja neked magyarra a szöveget amit már meg lehet érteni. Egyébként meg mindenképp root, utána cyanogen mod
2015. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felesleges akar megprobalnod is, mivel a telefon hardveresen nem fogja elbirni a 4.akarmiket. Nem veletlenul nem jott ki ra frissítés.
2015. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jófej:D ***** válasza:
Samsung kies-el rá tudod tenni a jelly bean-t.
2015. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki azt hiszi, hogy azért lassul a telefonjuk, mert régi rajta a szoftver, és egy frissebb droidtól már Crysist tudnak rajta futtatni vagy mi... -.-

Nem arról van szó, elbírná a KitKat-ot, de pont ugyanolyan lassú lenne egy idő után mint az előző volt.

2015. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

pont, hogy nem, mert a kitkat sokkal jobban fut rajta mint egy jelly beam mert az rosszul lett optimalizálva :) szval én a 4.4.3 vagy 4.4.4 et ajánlom rá (CM 11) jobb mint a jelly beam


egyébként itt egy forum ahol sok hasznos dolgot olvashatsz a rom telepítésről magyarul

[link]

2015. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kilroy ***** válasza:
Ez így igaz. Kitkat sokkal jobban pörög, mint a 4.1.2. Talán a LightJB jöhet még szóba, ami valóban pattogós. Ilyennek kellett volna lennie sok JB -nek.
2015. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kilroy ***** válasza:

Ja és csak odinnal frissítsd a telót, mert nem lesz jó.

És a leírtak alapján (pdafanclub), sok-sok wipe mellett:)

2015. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt a telefont max most már ajtótámasznak vagy ilyesminek használd nem lesz rá jó egyik android se !
2015. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!