Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen zene lejátszók vannak...

Milyen zene lejátszók vannak iPhonera ingyen?

Figyelt kérdés
Eddig a soundcloud-ot használtam de azon csak itthon tudok zenét hallgatni mert kell hozzá wifi. Olyan zene lejátszó kéne ami utazás közben is használható.

2015. máj. 4. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
legtöbb sajnos wifis.. én a spotifyt használom.. multkor 2 órát utaztunk autóba és patentül szólt, persze lehet a 3g miatt mert még volt adatforgalmam:D
2015. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Ennyit az iphoneról..
2015. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm talált egy nagyon jó zeneletöltő alkalmazást az App Storeban. Wifi nélkül is működik és bármilyen zenét megtalál. Viszont én már nem találtam meg az Apo Storban.....de itt van a neve: Music D/L , hátha megtalálod:)
2015. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!