Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 7 tokot adnak egy csomagban...

7 tokot adnak egy csomagban ennyiért, vagy 1-1 kerül ennyibe?

Figyelt kérdés

[link]

A leírásból azt veszem le, hogy 7 tokot kapok ennyiért egy csomagban, na meg nem is lehet kiválasztani a mintát. Viszont akkor borzasztó olcsó. Vagy ez nem is rendes szilikon tok?

Előre köszönöm.



2015. máj. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

7 tokot kapsz...

Multipack..

2015. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor jó olcsó :O
2015. máj. 4. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Olcsó?!?!


Ebayen minden olcsó.

2015. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de azért sok tokból 1 db is többe kerül mint ebből 7.
2015. máj. 4. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy kerülve többe, érdekelne.


9E Ft,nehogy azt mond kedves kérdező,hogy nem kapsz az országbak ennyiért tokot.

2015. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Főleg hogy már vannak külön olyan oldalak is ahol tudsz csinálni teljesen egyedi tokot.


Pl

pitbullcase.hu


Igen,az tény és valós,hogy 7db-ot nem kapsz meg 9E Ft-ért,de itt teljesen egyedivé teheted, amilyen képet csak akarsz rá.

2015. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úristen milyen vak vagyok. Nagyon elnéztem, 9E helyett kilencSZÁZ forintot jegyeztem meg. Most nagyon hülyének nézhettek. :D
2015. máj. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!