Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha hűségcsomagban vagyok,...

Ha hűségcsomagban vagyok, akkor közben nem lehet csomagot váltani?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert erősen rászedtek, mikor megkötöttük, úgy volt, hogy 5000ft tól több nem lesz a számla, most meg kapok ilyen 10000-15000 ig terjedő számlákat, azt kéredztem, azt mondták, hogy ez ilyen csomag... csak kolléganő nem így adta elő mikor előfizettünk.. Telekomnál vagyok egyébként, ja és alig telefonálhatok ingyen, sőt azt se beszélem le, amit ingyen beszélhetnék.. aztán így elég fusztráló.. meg kell várni még egy évet míg lejár?

2015. máj. 4. 17:10
 1/8 kérdező.. ***** válasza:

Itt inkább szolgáltatót kéne váltani...

Lehet új csomagot venni,de akkor fizetni kell a régit is ha még nem járt le a hűség.

2015. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké, de akkor gondolom nagyon költséget vonna maga után az egész kilépés most, mintha fizetném végig, vagy nem?
2015. máj. 4. 17:23
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz más szolgáltatóhoz vagy másik csomagba,de a hűséget amíg le nem járt fizetned kell a réginek is akármi van.
2015. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja hát még egy kicsit több mint egy év.. de akkor megitn csak magamat szopatom, mert akkor 2 előfizut kéne fizetni..
2015. máj. 4. 17:29
 5/8 A kérdező kommentje:
mert ugye telekomon belül akarnék csomagot váltani nem máshoz menni
2015. máj. 4. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha magasabb havidíjú csomagra váltasz akkor lehet váltani minden plusz költség nélkül.
2015. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
derendesek.... :DDDDDD nyomorék tmobilos banda..
2015. máj. 5. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem is nyomorult T-Mobilos banda de akkor mér nem akarsz máshoz menni?

hívd fel a 1430-at (többször is mert mindegyik mást mond) és kérdezd meg menyi lenne lemondás esetén a kötbér :D

2015. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!