Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen teljesen működő ROMok...

Smileyhead kérdése:

Milyen teljesen működő ROMok vannak Sony Xperia SP (zárt bootloaderű) telefonra?

Figyelt kérdés

Jelenleg a bagyusz által készített CM12 portot használom, de mivel az még Béta stádiumban van, nem működik az Adatkapcsolat, és nincs optimalizálva játékokra. (De ANNYIRA, hogy az egyik legkönnyebben futtatható játék, a Shoot the Troll is kb. 2 FPS-en fut...)

Amit még próbáltam, az a SlimKAT legfrissebb verziója volt, amin az a "poén", hogy MINDEN működik, viszont a Play Store legújabb verziója "bezárja magát" (Nem crashel, csak kidob) indításkor, régebbi verziót meg felesleges letölteni, mivel úgyis frissíti magát automatikusan.

Szóval, várnám az ajánlatokat, ami lehetőleg olyasmi, mint a SlimKAT, hogy minden jó rajta, csak fussanak rajta az alkalmazások.

Főként KitKat és Lollipop ROMok érdekelnének, lehetőleg vagy 4.4.4, vagy 5.0.2.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 4. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézzél szét xda-n, ott foglalkoznak ilyesmivel.

Mondjuk én találtam egyet: [link]


Kitkatos és ráadásul a rom készítője magyar, szerintem megér egy próbát. Sok sikert!

2015. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Mondjuk már találtam egy CM11 és 12 portot is, ami ugyancsak magyar mű, de a 11 (KitKat 4.4.4) változat még stabilabb, úgyhogy most azt használom. :)
2015. máj. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!