Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 535 vagy valami más?

Lumia 535 vagy valami más?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olcsóbb kategóriás, megbízható okostelefont keresek maximum 40.000 forintért. A MS Lumia 535-ttal szimpatizálok egyelőre, ha erről van valami tapasztalatotok azt szívesen meghallgatnám, illetve ha ugyanebben az árkategóriában tudtok ennél jobbat, azt is írjátok le. Köszi! :)

2015. máj. 4. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igaz, hogy nekem 530-om van, de az android után teljesen meg vagyok vele elégedve, nem fagy le, jól bírja, megbízható, bármikor telefonálhatok vele, nem kell attól félnem, hogy mikor dönt úgy, hogy "most nem telefonálhatsz", az egyetlen ami kicsit zavar, hogy lehet kicsit nagyobb a képernyő
2015. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*lehetne
2015. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az 535 már 5"-os, úgyhogy ilyen szempontból nincs vele gond. (bár én nem vagyok annyira nagyméretű kijelző párti)
2015. máj. 4. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én sem, bár ez nagyobb, mint az elődje volt

csak, amikor könyvet olvasok rajta, akkor lehetne egy kicsivel nagyobb a képernyő, de egyébként tökéletesen meg vagyok vele elégedve :)

2015. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is WP felhasználó vagyok, csak én felsőkategóriában, de a felhasználói visszajelzések alapján az 535 is nagyon jó telefon.
2015. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jo telefon, csak az elso szerianak konkretan sz*r a kijelzo erzekenysege, allitolag a tobbinek nem, banom hogy megvettem.
2015. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem 535-öm van. igen valóban az első szériából elég sok rossz kijelzős jött ki így nekem is bekellett vinnem a Nokia Care-be, ahol kicserélték ingyen a kijelzőt. Azóta tökéletes. Ebben az árkategóriában szerintem a legjobb telefon a piacon. Én nagyon elégedett vagyok vele.
2015. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
535, az első szériásoknak tényleg bajuk volt, de a többi már tökéletesen működik
2015. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát 1 órája rendeltem egyet emagról...még mindig lehet hogy első szériásba futok bele vagy azok már régiek mind?
2015. máj. 4. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
ezt nemtudjuk, de ha bajod lesz vele akkor irány a nokia care
2015. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!