Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott az okostelefonom....

Lefagyott az okostelefonom. Sony xperia M2. MIt tudok vele csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Annyira reagál ohgy ha megnyomom a power gombot, akkor megjelenik a kép, de sem mozgatni sem semmit nem tudok vele csinálni. NA már most aki nem tudja az xperia M2-nek bele van építve a házába az akkumulátor, tehát az akkumulátor kiszedését rögtön el is vetettem. Ötletek?

2015. máj. 5. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
10 másodpercig nyomd a bekapcsológombot és kikapcsol.
2015. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dobd ki,vegyél másikat
2015. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bekapcsoló és hangerő fel gombot a rezgésig nyomvatartva (~10s) újraindul.
2015. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyik válasz sem működött de azért köszi. Idő közben angolul is rákerestem és ki hitte volna? Találtam. Mostmár működik.
2015. jún. 1. 16:00
 5/5 KozmaAdrián válasza:
Amugy van egy Off gomb a melett ahol berakod a SIM kártyát és ha azt benyomod egy fölbevaloval akor kénytelen Ujraindulni
2016. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!