Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone SIM-hiba üzenet!?

Smiley55 kérdése:

Windows Phone SIM-hiba üzenet!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap estétől a telefonom (Samsung ATIV S) nem érzékeli a SIM kártyámat. Más telefonnal is kipróbáltam, azzal működik a kártyám. Viszont más SIM kártyával nem működik a fent nevezett telefonom.

Az lenne a kérdésem olyan emberek felé, akik értenek a Windows alapú telefonokhoz, hogy miért írja ki azt a telefonom, hogy "SIM-hiba Nincs behelyezve vagy érvénytelen a SIM kártya." ? Illetve hogyan tudnám orvosolni ezt a hibát? Nyilván el fogom vinni szervizbe, ha nem tudom megoldani, de ha valaki tudna valamilyen megoldást, akkor olcsóbban megúsznám.

Kérem az okoskodók, hozzá nem értők kíméljenek meg!

Köszönöm!



2015. máj. 5. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy függő és/vagy nem is európába szánt verzióról van szó?
2015. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyári kártyafüggetlen. Igen, külföldről van, de eddig működött. 1 éves.

Akkor kezdettől fogva nem ment volna vele szerintem.

2015. máj. 5. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Félreolvastam, azt hittem hogy új. Akkor szerintem hardware-es gondja van.
2015. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!