Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kamu lehet?

Gold1995 kérdése:

Szerintetek kamu lehet?

Figyelt kérdés

Van egy oldal a használt gsm oldalon ahol lényegesen olcsóbban árulják a telefonokat (személy szerint Iphone 5s érdekelne). 80000Ft Vodás. A fura az, hogy normálisnak tűnik az eladó, postai és személyes átvételt is előnyben tartja viszont nekem csak a postai lenne jó. Segítsetek, aki esetleg ismeri az oldalt mondjon véleményt róla


Ikereskedo.com



2015. máj. 5. 19:28
 1/6 anonim válasza:
55%

IPhone 5s-80000 na barátom te most nagyon megfogsz lepődni!

Én IPhone 6-ot láttam 30000-ért

2015. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen cím nincs.
2015. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Saavedro ***** válasza:
Még mindig kamu.
2015. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lepődök meg, hogy 30000 Ft. Nem is az érdekel hanem az, hogy kamu vagy sem és ha kamu akkor miért az?
2015. máj. 5. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki sem fogja annyiért adni a mobilját, ilyeen csak a mesékben van, csalók módszere ez, hogy olcsón hírdetik, aztán nem kapsz semmit.
2015. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Halmi Janos válasza:
Haaat... Inkabb iorgazda.com :) Egy olyan eladotol akit az egvilagon semmihez sem lehet kotni en biztos nem vasarolnek. Gondolom szamla sem lesz, uzlet sem lesz csak egy tulajdonos nelkuli honlap. Meg persze az elado ertetlenkedo hozzaallasa, amikor ezekre rakerdezel. Az ilyenek akkor szoktak villamgyorsan es sertetten tavozni a kapualjbol...
2015. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!