Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G3 tulajdonosok. Egy-két...

Lg G3 tulajdonosok. Egy-két infót tudtok mondani a telefonról?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve jelent meg és kezdetben volta akadozási, laggolási problémák, és a lollipop is lassította. Ezek már megoldódtak? Van bármiféle probléma a telefonnal? Sebességben milyen? Szeretnék beruházni rá, de csak ha nincsenek vele problémák.


Ja és még valami, meddig bírja az aksi átlag használat mellett?


köszi a válaszokat


2015. máj. 6. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Lollipop-al jobb a teljesítmény, és pár problémát megoldottak, de a sötét kijelzőn semmilyen szoftver nem fog segíteni.


Aksija 4, max 5 óra screen on time-ot bír, átlagnál talán jobb, de sehol sincs a G2-höz képest.

2015. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nekem, és a nejemnek G2 van, az egyik fiamnak G3..


tandíjnak pont drága volt..ahogy előttem írták, nem ér annyit, mint amennyivel többet tud a G2-től..


Nem rossz készülék, kétségtelen, hogy szélsebes, nem rohad le, mindent tud...de a G2 olcsóbb, és majdnem olyan jó..

az android 5.0 nem egy nagy szám..a G2-n 4.4.2 van, az is nagyon jó. Az akksija nagyon jó a G3-nak(is), de a képernyő, és a sok szoftver nagyon zabálja a delejt, ezért tűnik hamar lemerülősnek...pedig nem az.



szerintem.

2015. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"de a sötét kijelzőn semmilyen szoftver nem fog segíteni. "


Sötét kijelző???? Ez mit takar? Még nem hallottam erről ennél a készüléknél

2015. máj. 6. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!