Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ennyi féle Samsung...

Miért van ennyi féle Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy van a sima s6 és az s6 edge-re gondolok!

Pl van "Samsung G9208 Galaxy S6 LTE" és "Samsung G920F Galaxy S6 32GB". Mi a különbség? A leírás teljesen ugyan az mind a 2-nél, de az LTE-s 20 000 Ft-vel drágább.

Értem, hogy mi az az LTE, de hát már az S5 is alaból LTE volt. Esetleg az S6-ból kiadtak egy olyan verziót ami nem LTE?


Itt van 2 link példának, de nem csak ezen az oldalon találtam meg így:

[link]

[link]


2015. máj. 6. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Már Galaxy S5-ből is volt vagy 5 féle, még úgy is, ha nem nézzük a "különkiadásokat"? mint pl. Galaxy S5 Active, Sport, Plus, stb.


Az más kérdés, hogy itthon hivatalosan csak egy volt kapható, de ettől függetlenül világszerte több típus létezett.


Csak írom az S5 "kódneveket":

- SM-G900F: itthon mondhatni ez volt a "normál verzió", LTE-vel meg mindennel

- SM-G900H: ebbe nincs LTE, és Exynos SoC-al jött

- S5 LTE-A SM-G906S: ez volt a koreai változat, QHD kijelzővel és Snapdragon 805-el

- S5 LTE-A G901F: 1080p-s kijelzővel, de Snapdragon 805-el



S6-ból viszont nem igazán van több verzió, szóval nem tudom mi lehet, lehet az egyik a 16 gigás változat akar lenni, csak rosszul írták ki a honlapra.

2015. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leírás alapján mind a 2 LTE, mert oda van írva a másiknál is.
2015. máj. 8. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!