Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legelső csomagot szeretném,...

A legelső csomagot szeretném, azon belül a 22 hónaposat. Akkor csak 4772 ft-ot kell fizetnem hónaponként, vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Iphone Https://www.telenor.hu/upload/letoltes/arlista/telenor_arlista_20150429. pdf

2015. máj. 7. 06:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést,lehagytam,hogy Iphone 6-ot és 16 GB akarok.
2015. máj. 7. 06:50
 2/10 anonim ***** válasza:
Fizeted a MyTariff XXL havidíját havi 17990 forintot + az ipone havi törlesztőjét 4772 forintot azaz havi 22762-t.
2015. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SpilerHUN válasza:
53%
Ne vegyél apple terméket, nekem ipadom van még fizetem a részleteket rá de soha többet nem veszek ilyen dolgot.
2015. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy elégedett utolsó ?
2015. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SpilerHUN válasza:
66%
mert egy nagy átverés az egész. jó drága mindegyik apple cucc és csak a saját apple cuccokal kompatibillisek, más készülékkel nem. engem is behülyitettek az ipaddal, jó drágán megvettem de ma már nem vennék olyat.
2015. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zakathol ***** válasza:
Nem behülyítettek, hanem eleve az vagy. Egy 100+ ezres kiadásnál ha nem tájékozódsz rendesen akkor így jártál, nem kell másra fogni.
2015. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SpilerHUN válasza:
63%
mindenkinek szaros ipadja meg iphoneja volt nekem is kellett egy de már megbántam. soha többet apple!!!!
2015. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

attól, mert neked nem jön be, még nem rossz...érdekes módon az emberek többsége mégis azt állítja, hogyha tablet, akkor iPad...és én is pontosan ezért használok egy retinás iPad mini-t...semmi gondom nincs vele, persze nem is azt akarom elvárni tőle, amit egy laptop tudna mondjuk vagy egy asztali gép, hanem amire a tablet ki van találva, multimédiás szolgáltatások, böngészés, és egyéb szórakoztatásba tartozó dolgok.

ha ezen kéne megszerkesztenem akár csak egy 4-5 oldalas word dokumentumot, valószínűleg nekem sem lenne a szívem csücske...de arra ott van a 4-5 éves laptopom, amit csak akkor hordok a 2 kilójával, amikor feltétlenül szükségem van rá.


a kérdésre pedig már a váladzt leírták, a 18000-es havidíjat is fizetned kell mellé...

2015. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%

Szánalmas, hogy csak azért regisztrál ide valaki, hogy appletrollkodjon.

Gondolom, hogy az a nagy problémád, hogy nem tudod a lopott cuccokat bluetoothon átküldeni. Mint az óvodások.

2015. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. máj. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!