Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírnátok ki mobil nélkül?

Meddig bírnátok ki mobil nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem egy hete purcant ki a mobilom, és azóta is vígan elvagyok nélküle.
2015. máj. 7. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Semeddig...
2015. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is nehezen, de alapfunkciók miatt, mint pl az elérhetőség vagy mondjuk az óra. karórát nem hordok, és például néha, mikor eladom egy telefonom, és utána úgy kell hazamennem, hogy nincs nálam semmi, akkor elég nagy hiányérzetet kelt :D nagyon durva. persze inkább az óra hiánya miatt érzem olyan elveszettnek magam, szóval ha hordanék karórát, valószínű nem lenne semmi gondom telefon nélkül.
2015. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felnötkènt az elèrhetösèg miatt szeretem ha van nálam telefon.
2015. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

hétköznapi életben nem nagyon bírom, ha nincs nálam, és nem használhatom bármikor.

de fesztiválon például meg vagyok nélküle 1 hétig, olyankor még ha nálam is van, max fotózásra használom.

2015. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 7. 10:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs okos telefonom.
2015. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kérdező.. ***** válasza:
Én csak ha unatkozom akkor hiányolom.Ha sok a tanulni való vagy dolgom van akkor szinte semmenyit sem használom.
2015. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon muszáj lenne, akkor kibrnám, de nem örülnék neki.


Diák vagyok, szóval vagy suliba vagyok, vagy leginkább otthon, szóval elérni email/Facebook útján eltudnának, bár nagyon gáz lenne, hogyha nem otthon vagyok és valami probléma miatt hívnék valakit akkor nem lenne rá módom.


De ha az lenne a kérdés, hogy okostelefon nélkül mennyi ideig bírnám, tehát lenne egy butafónom amin hívni tudnának meg én is tudnék, annak se örülnék sokkal jobban. Függő nem vagyok, szóval nem mondom, hogy nem bírnám ki, de nagyon szar lenne. Zenét hallgatni kb nem tudnék, mert Spotify nincs régi telefonra, netezni nem tudnék, szóval ha vonatozok/utazok, akkor abszolút semmit sem tudnék csinálni, úgy meg még a 20 perces vonat is soknak tűnik, ha csak az ablakon tudsz kifelé bámulni.


Szóval bírnám, de aztán lehet beleőrülnék az unalomba.

2015. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vígan elvagyok nélküle,, már több mint 2 éve.
2015. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én inkább számítógépezek ha a telóm szervízben van
2015. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!