Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei honor 4x vagy Huawei...

Huawei honor 4x vagy Huawei honor 6? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, új telót kéne már vennem, igazából zenét hallgatni, játszani, meg netezni kellene, ja meg beszélni rajta. A huawei honor 4x meg 6 jó telefonok? Nem fagy le? Nem akadozik rajta a játék? Mik a tapasztalaitok ezzekkel a telefonokkal kapcsolatban? Ja igen meg még azért is néztem ki ezt mert a honor 4x edigital.hu-n 65900ft ez csak nekem tűnik kevésnek? Előre is köszi a válaszokat!:)

2015. máj. 7. 13:27
 1/1 anonim válasza:
Szeintem ,mindegy méket veszed meg . A Honor 6 nem sokkal tud többet mint a Honor 4x . De ha nem számit neked az a 30-40 ezer Ft különbség , Akkor minden képpen a Honor 6 :D
2015. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!