Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Telefon a jobb ártól...

Melyik Telefon a jobb ártól függetlenül? Samsung Galaxy core2 vagy Alcatel Idol 2 mini vagy iphone 4s?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 15:28
 1/5 Kpeti563 válasza:
Csak is iphone 4s, mert azon ios van!
2015. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D és azt megkérdezném,hogy mire jó az ios?
2015. máj. 9. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Alcatel jó választás lenne, és a Samsung is.


Az iphone 4s azért nem jó, mert régi. Ez azt jelenti hogy pl az ios 8ra való frissítés után, már akadozik, ennél aa típusnál ez probléma.Ha iphonet szeretnél, akkor megveheted, de én minimum az 5x-es szériát ajánlom (5, 5c, 5s)


Galaxy Core 2-re általában nincs sok panasz, csak azzal hozták eddig hozzám, hogy betörték a kijelzőjét, és cseréljem ki.


Az alcatel egy picit megbízhatóbb márka, azzal soha nem jöttek hogy segítsek,illetve azzal hogy magától eltört a töltő csatlakozója, és néztem rosszul volt "ráhegesztve" .


Egyébként azért szoktak hhozzám jönni, mert az ismereőseimnek baráti áron megcsinálom, meg olcsón szerzek alkatrészt hozzá, és hogy a márkaszervizben a készülék 40 %-áért cserélnek benne dolgokat.


Ha nekem kéne választanom, akkor a Samsung Galaxy Core 2-t választanám.

2015. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kpeti563 válasza:

Az ios az Apple telefonoknak az operációs rendszere, mint a Samsungnak az android.

Egy 4s telefonra érdemes feltenni egy ios 7 op. rendszert, mert azzal még nem fagy és szinte ugyan az mint az ios 8

2015. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közönöm szépen :D !!
2015. máj. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!