Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges-e simkártya 2...

WyLToR kérdése:

Lehetséges-e simkártya 2 telefonba?

Figyelt kérdés
Nemrég felvetődött hogy van egy telefonom de viszont van egy tabletem is. A telefonon levő internet használatához csak megosztással tudok hozzányúlni a tableten. Lehetséges-e olyan hogy a sim kártyámon levő mobilinternetemet 2 készüléken használjam úgy hogy nem megosztással hanem 2 sim kártyával?

2015. máj. 7. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bennem felvetődött az a kérdés mivel van egy gépem hogy tudnék belőle kettőt csinálni? Gondoltam arra kéttévágok mindent és ak van két gépem.Hova gondoltok már? Ilyen kérdést bakki...
2015. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bálint20003 ***** válasza:
Igen persze!
2015. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2015. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A qrvaokos válaszolók azért vessenek erre egy pislantást:

[link]

2015. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy csomag,de nem arrol szol hogy egy darab sim kartyat tudsz hasznalni az osszes cuxodhoz...Alapvetoen ez volt a kerdes ;)
2015. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"hogy nem megosztással hanem 2 sim kártyával?"

Ez volt a kérdés, a T lapon erre van megoldás.

2015. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Júvan akó! :D (hát ezt benéztem).
2015. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!