Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 készüléket szeretnék...

Iphone 6 készüléket szeretnék vásárolni. Honnan lenne érdemes vennem? Szolgáltatótol (telenor) / gsm-es (független) boltból vagy rendes apple storból?

Figyelt kérdés

Elég nagy árkülömbség van az aplestore és a gsm bolt között..

Ha esetleg gsm-ből vegyem akkor melyikből én a gsm online-t neztem!



2015. máj. 7. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Ha van ennyi pénzed egy telefonra, akkor komolyan ezek már mit számítanak???
2015. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az iphone kontinens garis, szóval európait vegyél, a mezei gsm boltokban hongkongi meg ilyen szarok vannak, azok ha elromlanak a boltban kell leadni, ők küldik el valahova javítani, sok macera, legjobb ha szolgáltatótól veszed, csomagban, abban benne van a mobilnet meg minden, lehet kötni biztosítást is
2015. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

így van, szolgáltató vagy hivatalos oldalról.


én inkább szolgáltatónál venném.

mégpedig azért, mert akárhol is veszed, ha ki akarod használni 100%-ban, akkor úgyis olyan előfizetés kell rá, amit amúgy is kapnál, ha szolgáltatónál veszed...például jelen példa szerint olyan csomag, amivel használható a hipernet, vagy ha az emberne szüksége van korlátlan telefonálásra.

persze akinek mondjuk drága a havi 15-18ezer Ft-os csomag, annak inkább jobban fekszik, ha megveszi hivatalos oldalon a függetlent, és használja a meglévő kártyájával.

2015. máj. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!