Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jo a Samsung...

Szerintetek jo a Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés
(Nincs ekezet) En is fogok kapni egy S6-ot, nem soka megrendeljuk es 1-2 het mulva meg is jon. Szerintetek nem tul draga hogy 280.000 Ft? Ha valakinek van S6-ja akkor legyszi irja le hogy mit tud, gyors... . Ezt most nem azert irom mert hogy semmit nem tudok az S6-rol megis kerem! Elore is koszi a valaszokert!

2015. máj. 7. 20:25
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Hány gigásat veszel?Csak mert 214k-rt lehet venni már 32GB-osat expansysról ami inkább megéri.280k-t nem ér.
2015. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1) Igen, nagyon jó, jelenleg az egyik legjobb telefon, mondom ezt úgy, hogy S5-ig az összes Samsung telefont utáltam.


2) 280 ezret egy telefon sem ér meg. 200-220-at még oké, bár én annyit sem adnék ki érte, de ha neked van annyid, és nem sajnálod, akkor 200k körül korrekt áron van.


És hogy röviden összefoglaljam a telefont:

- jelenleg kapható legjobb kijelző az összes telefon+tablet közül

- egyik legjobb kamera (iPhone 6 még mindig az első, de második helyen ott az S6 és az LG G4 holtversenyben), panasz sem lehet rá

- természetesen nagyon gyors, de ez szerintem alap dolog már pár éve ebben az árkategóriában

- nagyon prémium az egész telefon, 6 év után csak össze tudott egy tényleg felsőkategóriás telefont dobni a Samsung

- jó üzemidő


És minden más jó.

Ami rossz: nem cserélhető az aksi (engem meg sokakat ez kicsit sem érdekel, valakinek nagy hátrány), nincs benne microSD slot (szintén, valakinek hátrány valakinek nem). Az üveg hátlap sérülékenyebb, mint a műanyag (szóval a szépségnek azért hátránya is van). Kb ennyi.

2015. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1-es. Koszi :) lehet hogy 32 GB-osat veszek :) eleg az.. es jobban megeri :)!
2015. máj. 7. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Te úgy látszik nem értesz hozzá.A legjjobb képernyője az LG G4-nek van ugyanis quantum IPS kijelző míg az s6-nak super amoled.És a wuantum IPS a jobb.És az lg g4 sokkal jobban kihozza a színeket és jobb a fényerő.Kamerában nagyon rossz az apple és a samsungé sem jobb mint az lg g4-é.Az s6-nak és a g4-nek is 16-16 mp de a g4 élesebb képeket készít az optikai lézeres képstabilizátorral és jobb a színvilága is.Az apple pedig csak 8 mp és nem csinál jó felbontású képeket.
2015. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kistigris99 ***** válasza:

#4

Ez egy apróság, de az amoled kijelzőknek jobb a feketéje, mint az IPS kijelzőknek.

2015. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!