Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Xperia Z3 tudja nyújtani...

Egy Xperia Z3 tudja nyújtani azt a sebességet, folyamatosságot, minőséget, mint egy iPhone?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hosszú távon nem
2015. máj. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A suliban megy egymás alázása az Iphnesok, és a Z sorozatosok között..

eddig döntetlen..pedig megy a szadizás rendesen.

Nekem a Z1 is pont jó..ha kapnék ajándékba egy legújabb ájfont, azt nem utasítanám el.

2015. máj. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem fogja tudni. Ha stabilitást akarsz, akkor ne vegyél androidot, még egy nexus sem annyira stabil mint egy iphone. Ha hozzáértő vagy, figyelsz a RAMra, akkor viszo
2015. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

nt ki tudsz hozni belőle egész sokat..

Az androidnak a nyitottság az előnye, nem a gyorsaság

2015. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
A két éves xperia Z-m még mindig ugyanolyan gyors mint amikor megvettem, úgyhogy ez h.lyeség, jó az android nagyon is.
2015. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem Z3-om van és előtt 5S-em volt. Teljesen más a kettő, szerintem nagyon nem lehet összehasonlítani őket, de mindkettő szuper. Szerintem egyforma szinten vannak ha az előnyeiket nézzük mivel mindkettőnek van előnye bőven. Röviden szerintem egyformán jó mindkettő.
2015. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!