Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudtam fizetni a t-mobil...

Nem tudtam fizetni a t-mobil számlámat, felmondták a szerződésemet?

Figyelt kérdés

most novemberbe fel vettem egy előfizetéses telefont.. nem tudtam fizetni.. most kiküldtek egy olyan levelet hogy felfüggesztetek és hogy tartozok 90 ezererel ha nem fizetem ki bíroságra viszik az lenne a kérdésem ha én ezt a 90 ezret vissza fizetem ako 0-án vagyok? nem fognak voni utána?.részlet fizetést lehet kérni?.

hülye voltam megbántam ....


2015. máj. 8. 07:58
 1/1 szántóvető ***** válasza:
ha perkálsz szépen akkor nem jelentenek fel és nem lesz feljelentés.próbálj kérni részletfizetést de nem biztos hogy belemennek,már a szolgáltató diktál.a legjobb ha bemész a pénzzel az irodájukba és rendezed a dolgot.viszont a teló (ha már kifizeted)a tiéd lesz,akár el is adhatod.
2015. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!