Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám beállítani,...

Hogyan tudnám beállítani, hogy a Galaxy S4 készülékemen az Android 5. 0.1 frissítése után újra világítson a LED?

Figyelt kérdés
Frissítettem az Androidot, és a Kit Kat verzión még világított a LED, ha írtak Messengeren, e-mailt kaptam, stb, ám a Lollipop verzión ez már nem elérhető. :( Nagyon hiányolom, hogyan lehetne megoldani, hogy újra világítson?

2015. máj. 9. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad kikapcsolni a telefont és kivenni az akkumulátort 15 percre? Ha igen, és így se megy, akkor nézted a beállításokban a LED beállításait, hogy ki-e van ott pipálva minden? Ha igen és így se megy akkor próbáld a gyári adatok visszaállítását(ilyenkor mindened kitörlődik, olyan lesz mintha először kapcsoltad volna be az S4-et). Ha így se menne akkor szerviz.
2015. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már rájöttem, hogy miért van ez. A neten utánaolvastam, és elvileg ha a telefon le van némítva (és nekem mindig le van) akkor nem világít a LED, merthogy ez egy ilyen "csendes mód", hogy ne zavarja az embert munka közben. Rezgő és hangos módban is kipróbáltam, olyankor már világít...

De azért köszi a választ!:)

2015. máj. 9. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, ez a lollipop egyik ''újdonsága''. Nincs mit!:)
2015. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!