Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia? Melyket ajánlatná...

Nokia Lumia? Melyket ajánlatnátok?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban vásároltam egy Sony Xpera L-t, de sajnos már eljárt felette az idő, és szívesen kipróbálnék egy nem androidos telefont. Iphone majd a Nokia után fog következni, légyszi azokat ne írjátok.

2015. máj. 9. 15:04
1 2
 1/13 Saavedro ***** válasza:
100%
Nekem 925 van, nagyon prémium, pedig a kameráját még nem próbáltam. Tetszik, hogy van benne dupla koppintás, glance screen, fém a kerete és hát nem utolsósorban a hardvere is jó :D
2015. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 735 van, tökéletes az igényeimnek.
2015. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem egy 535-os. Nekem megfelel, viszont nincs osszehasonlitasi alapom. Ez az elso Windowsos telom.
2015. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es nekem volt mar Androidos telefonom es iPhone-om is. Meg vagyok elegedve a Lumiammal :)
2015. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Nekem 930-asom van. Drágább kategória, egy csoda hogy hozzájutottam, de imádom. 20 Mp-es kamera, 30 Gb belső memó, gyors, praktikus, teljesen egyénre szabható. Párosítható androidos készülékkel is, gondolva itt a bluetooth-ra vagy NFC-re. Imádom hogy ÉL a telefon. Értesítők, minden mozog, jelez, nem lehet megunni. A kijelző és a színek gyönyörű. Méretre 5', szóval pont a kényelmes. imádom, csak ajánlani tudom!

(1 év után sincs semmi probléma vele, míg androidnál sokszor fél év használat után már lassú, meg fagy. Itt ilyenről szó sincs.

2015. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 925 és a 930 elég szuper kis telefon lehet, gondolom az áruk is az! :D
2015. máj. 9. 16:05
 7/13 Saavedro ***** válasza:
100%
A 925 eléggé régi és olcsó, én 50ért vettem, a 930 nyilván jobb.
2015. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem hardverileg az Xperia sem rossz telefon.
2015. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valóban, hardverileg semmi problémám nem volt vele, csak lejárt a törlesztője, és egy kicsit adtam is szegény teló lelkének... :D Ha másikat veszek, semmiképp nem szeretnék androidosat. Nincs vele problémám, de kipróbálom a másik operációs rendszereket is. A Nokiák valahogy eleganciát sugároznak, már csak a kinézetükkel is. (Számomra...)
2015. máj. 9. 20:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 735 van, hasonló árú középkategóriás androidról váltottam, megváltás volt. Gyors, gyönyörű képeket csinál, és egyáltalán nem volt drága. (40 szolgáltatónál)
2015. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!