Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A VGA előlapi kamera felbontás...

A VGA előlapi kamera felbontás mennyire számít jónak?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy Samsung Galaxy S3 minit. Azt írják, az előlapi kamera VGA felbontású. Ha gyakran használnám az előlapi kamerát (barátokkal fotózkodni stb.) akkor az mennyire csinálna minőségi képeket? Es az hány megapixelnek felel meg? Nem vagyok egy teknikai zseni, de olvastam valami olyasmit, hogy nem feltétlen ettől függ, hogy milyen képeket csinál... Hát akkor mitől? Es az a funkció s3 mininél mennyire megfelelő?

Előre is köszönöm a normális válaszokat:)


2015. máj. 9. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
0.3 megapixel, 640*480 felbontas. 10-15 eve jonak szamitott. A hatlapi kameraja viszont telefonhoz kepest elfogadhato kepeket csinal szerintem.
2015. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) szoval az előlapi nagyon rossz?
2015. máj. 9. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy van,ahogy gondolod. Nagyon rossz.
2015. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy már mindegy, de ha ez számít, Microsoft Lumia 535-öt vegyél. Baromira megéri. Nézz utána!
2015. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!