Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van hologram/papír billentyűze...

Van hologram/papír billentyűzet androidra?

Figyelt kérdés
Az Apple készülékekre lehet telepíteni egy olyan alkalmazást, amihez egy lapra kinyomtatott billentyűzet(meghatározott formájú) segítségével tudsz gépelni. Ilyen alkalmazás létezik androidra is?

#Android #papír billentyűzet #hologram billentyűzet
2015. máj. 10. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen lapra nyomtatott billentyűzet?? Milyen app kell ehhez?? Napi szinten követek minden telefonos fórumot, de ilyen tuti nincs.
2015. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondoltam, csak androidra nem pedig IOS-re.

2015. máj. 10. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
oh basszus te olyan buta vagy mint egy zacskó lepke. hogy lenne már ilyen?
2015. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A link amit kuldtem mukodik. Magam probaltam ki, ha nem igy lenne elfovadnam a leszolast, de igy nem. Ezert kerdeztem, hogy ilyen van androidra is?
2015. máj. 10. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, egyáltalán nem buta. Sőt inkább te vagy az, hogy még a linket sem nézted meg ami az AppStore-ra mutat, ráadásul magyar fejlesztő terméke. iPad-re nem elérhető. Ennek vagy az az oka, hogy iPaden amúgyis nagyban lehet gépelni vagy az, hogy azt nem tudod az oldalán megállítani.


www.AugmentedAppStudio.com



Egy biztos droidra nincs ez az app. Másikat még nem találtam. Érdekes ötlet az biztos.

2015. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!