Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom telepíteni a...

Gepszakos kérdése:

Miért nem tudom telepíteni a Facebook Messengert Xperia x10 mini pro-ra? (több lent)

Figyelt kérdés
Android 2.1-update1 fut rajta,még Play áruház helyett Market van rajta.Próbáltam gépről átküldeni a tp fájlt,marketből meg se találja a progit.5let?

2015. máj. 10. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kompatibilis mondjuk?
2015. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kompatibilis már. Régi a telefonod, ne csodálkozz ezen :D
2015. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A messenger leírásában valahol benne kell legyen, hogy melyik a minimum támogatott verziószám, de a 2.1 már biztos, hogy nincs benne. Ha meg akarod még tartani valameddig a telefont, akkor szerintem nézz rá valami jobb custom romot, és rootold a telót, egy újabb droid verzióval.
2015. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arról küldenél egy linket utolsó válaszoló?Mert lehet megcsinálnám,bár nem vagyok egy nagy telefon szaki...Valami szájbarágósat ha lehet :D
2015. máj. 17. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!