Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?...

Milyen telefont ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

-60.000 de ha lehet akkor 50.000 ezer alatt legyen az ára

-HD kijelző

-Jó minőségű előlapi illetve hátlapi kamera

-Gyors processzor

-legalább 5" de maximum 6" képernyő


Én a következő készülékeket néztem:

- Prestigio MultiPhone 7600 Duo

- Aligator S5500

- Lenovo A6000


2015. máj. 10. 13:33
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Moto G 2nd Gen 4G
2015. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Prestigio MultiPhone 7600 Duo nekem is ez van és tetszik mert nem kell a márkáját kifizetni.
2015. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Microsoft Lumia 640
2015. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lumia 640 a legjobb választás.


Ilyen ipari hulladék noname telefonokat ne is nézegess szerintem mert csak a baj lesz vele :D

2015. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első két noname telefon nagyon gáz, ne is nézzünk tovább, csak a prociig: MediaTek.

Aztán ezen kívül lehet még van millió baja, de ez már elég arra, hogy ne vedd meg.


Lenovo A6000 papíron teljesen korrekt, szoftveresen már más a helyzet, de az már nem hulladék.


Androidosok közül Moto G 2nd gen 4G a legjobb ami itthon is kapható, vagy Xiaomi Redmi 2 ami már itthon nehezebben kapható, de biztos van rá mód.


Vagy akármelyik Lumia, ha bejön.

2015. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!