Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is hasonlóan éreztetek,...

Ti is hasonlóan éreztetek, amikor megvásároltátok az első iPhone készüléketeket?

Figyelt kérdés

Sok telefonom volt, de mindegyik felejthető, mióta iPhone 6-om van. :) Annyira igényes az összeszerelés, kellemes a fogása, szép a megjelenése, bárhol előveszem, vonzza a tekinteteket, és büszkeséggel tölt el, hogy egy ilyen telefont birtokolhatok.

Már egy hete alig bírom ki, hogy ne használjam legalább egy-két órát naponta, és annyi jó alkalmazást tettem rá, mégse lassul.


Már bánom, hogy nem gyűjtöttem évekkel ezelőtt többet, és nem iPhonet vettem.


2015. máj. 10. 23:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a birkák nagy része ugyanígy belebuzul a telefonjába.
2015. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Miért zavar téged más öröme?
2015. máj. 10. 23:20
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavar mások öröme, mások ömlengése annál inkább. Ez egy telefon ember.
2015. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Már régóta használom, de még mindig egy örömteli esemény, ha előveszem! Én annak idején sokat törtem a fejem, hogy egy új bringát vegyek, vagy a készüléket, de inkább busszal járok azóta!


"vonzza a tekinteteket"

Az enyém aztán nem, csak én láthatom Őt!!

2015. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 bp1985 ***** válasza:
49%
Én akkor voltam boldog, amikor megszabadultam tőle, és vettem egy normális telefont.
2015. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%

sajnos akinek nincs vagy nem volt iphone-ja az ömlengésnek érzi ezt, de én is eufórikus hangulatban voltam amikor megvettem az elsőt, tényleg jó, amíg nem használja valaki addig nem érti ezt

nem kell velük foglalkozni, sok ilyen szegény irigy ember van

2015. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

"amíg nem használja valaki addig nem érti ezt

nem kell velük foglalkozni, sok ilyen szegény irigy ember van"

Ott a pont!

2015. máj. 11. 10:11
 8/31 Zakathol ***** válasza:
81%

Én még apple felhasználóként is hányok a kérdezőhöz hasonló véglényektől...

Aki képes egy használati tárgyba ilyen mértékben belebuzulni az klinikai eset. Francot sem érdekel hogy erekciót kapsz a telefonod haználatától, az ilyen kinyilatkoztatások senkit nem érdekelnek... Ez nem irigység kérdése, hanem egészséges értékrendé.

2015. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%

"sajnos akinek nincs vagy nem volt iphone-ja az ömlengésnek érzi ezt, de én is eufórikus hangulatban voltam amikor megvettem az elsőt, tényleg jó, amíg nem használja valaki addig nem érti ezt

nem kell velük foglalkozni, sok ilyen szegény irigy ember van"

Ennyi :)) Már az is tök jó érzés, amikor kibontassz egy vadi új iphonet. Felemeled a doboz tetejét és ott lapul benne a gyönyörűség. Nekem megváltoztatta az életemet, pozitív irányba.

2015. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

nekem konkrétan volt olyan munka amit azért kaptam meg mert apple cuccaim vannak, azt mondta a megrendelő hogy profinak tűnök (az is vagyok mondjuk)

ezt egy androidos mobillal meg windowsos laptoppal nem nagyon lehet elérni, persze ez csak a versenyszféra, de azért érdekes

2015. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!