Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC one max jó teló?

HTC one max jó teló?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is egy ilyen nagy telót. A one max megéri az árát? Elég minőségi cuccnak tűnik. Esetleg ha tudtok mondani hasonló méretű,legalább ekkora tudású telefont... :) (Ha lehet indokoljatok is!)

2015. máj. 10. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mennyiért veszed. Olyan 80-100 körül lenne ez manapság reális áron. A hardvere rendben van, bár ezt megkapod más név alatt olcsóbban is. A kamerája nem kiemelkedő. Friss Droid már nem igazán fog rá jönni, mivel lassan 1,5-2 éves lesz.


Igazából manapság már nem kell ennél jobb hardver egy telefon alá (a fogyasztást leszámítva), szóval ha így nézzük, akkor már csak rajtad múlik, hogy ki akarsz-e csengetni ennyit a HTC névért és kinézetért.



Két dologról híres a HTC: nagyon jó szoftvert csinál a vas alá, jól összerakott készülékek, de az árcímkén is vastagon fog a ceruzájuk.

2015. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kérdező.. ***** válasza:
Hát én inkább OnePlusOne-t vennék ami az M9-nek is odaver.
2015. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Neten 80-ért már találtam patikát,igaz nem mai teló,de szerintem annyiért rendben van,kösz a megerősítést! :D A kamera engem nemigazán izgat,csak ha kell hirtelen,le lehessen kapni amit le kell.. (Bár elég elbizonytalanító az a 4Mpx. ultrapixel megoldás...)

Új droid nem annyira mozgat,szerintem a lollipop egyenesen ocsmány lett.. (SZERINTEM.) :D


Második: A Onepuls one elég komoly,utána néztem,de sajnos egyáltalán nem tetszik. :S


Köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!