Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen appokat töltsék le ami...

Milyen appokat töltsék le ami hasznos vagy szórakoztató?

Figyelt kérdés
Szóval most kaptam egy új okos telefont (ha valakit érdekel iPhone 4S) es szeretném felturbózni pár hasznos appel. De nincs ötletem :/ átnéztem az ajánlottak listáját, de úgy érzem ez még kicsit sem elég. Ezen kívül kene egy-két jó idő töltő/szórakoztató játék (?) is. Bármi ötlet? Köszi ;))

2015. máj. 11. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Talking Tom app, fingós párna app (ha valaki ráül, akkor nem csak az üveg reccsen, hanem az alkalmazás is.

A frizbi alkalmazás is hasznos lehet, ha kimész a kisállatoddal a helyi parkba.

2015. máj. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan az imádott készülék, de fogalmad sincs mit kezdj vele, akkor tedd fel azt, ami az ájfónt kiemelte a tucatkészülékek közül: egy fingóappot.
2015. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj srácok nagyon kacagtam az előző kettőn! Köszönöm szépen a kiváló tippeket de szerintem valamit térreertettetek: Nem azért kérdeztem a kérdest hogy nagyzoljak a telefonommal. Egyszerűen csak látom hogy a tobbieknek teljesen tele van nekem meg üres es ez pont azért van mert nem kell semmit sem letoltenem es megis mindenem megvan. Mármint jól fotoz, tokeles a net, videókat gyorsan nyit meg, a legfontosabb alkalmazások egyből rajta vannak, de mégis kéne bele valami :)) más jó tipp?? (Az eddigieket is köszönöm ;).
2015. máj. 11. 01:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Mint ahogyan előttem már írták a fingós app nem hiányozhat róla!

Azt mindenképpen tedd fel rá.

2015. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" mert nem kell semmit sem letoltenem es megis mindenem megvan. Mármint jól fotoz, tokeles a net, videókat gyorsan nyit meg, a legfontosabb alkalmazások egyből rajta vannak"


Mesélj még, isszuk szavaidat!

2015. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a hasznos.

Írhatok neked olyat, hogy egy jó naptár alkalmazás, jó jegyzetelő alkalmazás, egy jobb email kliens, de ha neked egyikre sincs szükséged, akkor feleslegesen koptatom a billentyűzetet.


Inkább nézz neten toplistákat, csak írd be Google-be hogy best ios apps, aztán válogass, hogy mi az ami neked tetszik.

2015. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam ezek azok amik először rákerülnek ha új telefont veszek:

Facebook, Messenger, YouTube, Snapchat, Instagram, Google Maps, BpMenetrend, SoundCloud, Shazam, Wundercar, Telekom, Google Translate, Dropbox, Tinder, BKKinfo, FIFA 15

2015. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!