Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 16, vagy 64Gb-os mobilt vegyek?

16, vagy 64Gb-os mobilt vegyek?

Figyelt kérdés

Oneplus one vasarlas elott allok, es donteskeptelen vagyok.

A mostani mobilom az emberek 90%-anak hasznalhatatlan lenne. 2010-es modell, 140mb belso memoriaval. Jatekokat nem tudok ra tenni, folyton akadozik, tehat semmi viszonyitasi alapom sincs, hogy milyen tarhellyel vegyem.

Amiket tartanek rajta: 2-300 zene, 2-300 kep, par video, navigacio, meg még par alkalmazas.



#One #64g
2015. máj. 11. 08:23
 1/5 anonim válasza:
Hát azok amiket te mondtál azok nem foglalnak sokat helyet talán csak a videók. Szerintem ezekre elég a 16gb.
2015. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre elég 16GB, bár ha már ilyen telefonod lesz, akkor ehet nőni fog az igényed is... filmek, vodeózás. Ha v an rá keret, és sokáig akarod használni majd, akkor 64-est vegyed, az sose fog elfogyni. Ugye azt tudni kell, hogy 16GB az összes hely, ebből a rendszer lefoglal általában 7-8GB-ot, tehát neked 9-10 lesz a szabadon felhasználható a 16-ból
2015. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne vedd meg. kínai, itthon nincs szerviz, garanciában kiküldik Kínába ha bajod van vele és egy hónapig nem lesz telefonod. Kiegészítőket, tokot meg egy darabot se találsz itthon hozzá. Abban már nem vagyok annyira biztos, hogy a oneplus oneról hallottam volna, de előfordulhatnak kínai írásjelek a menüjében néhol.
2015. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem kínai. Pontosabban kínai, de nem olyan, mint egy THL, Cubot meg társai, hanem kifejezetten nyugati piacra szánt, nyugati mérnökök által dolgozott kínai, ami a Samsung/Nokia/HTC/Sony/LG/stb szintjén van.


2) Itthon hivatalosan kapható, csak felmész a oneplus.net-re és meg is tudod venni 94 ezer forintért. Ez egyben azt is jelenti, hogy hivatalos szerviz is van itthon, szóval ismét csak semmivel sem másabb, mint egy Samsung/Apple/akármi.


3) [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak hogy párat linkeljek.


4) Egy darab kínai írásjelet nem fogsz rajta találni, mivel ez a többi nagy márkával van egy szinten.


Egyik legjobb mobil, azért, mert te nem hallottál róla még nem jelenti azt, hogy gagyi kínai lenne.



Kérdező:


átlag ember talán ha 2 giga alkalmazást tud leszedni (de abba a frissítések meg minden benne van), annál több alkalmazást már csak kevés ember használ, de számoljunk 3 gigával az alkalmazásokra.

Ha játékot is szedsz le, az több is lehet, akár 1.5 giga/darab, de nem tudom, hogy akarsz-e rajta játszani.


300 zene legyen 1.5 giga, 300 kép legyen szintén 1.5 giga, ez eddig 3 giga, szóval legyen az hogy alkalmazásokkal együtt 6 gigánál járunk.


Az azt jelenti, hogy még kb 6 giga van hátra (mivel a 16-ból legjobb esetben is csak 12-13 giga elérhető), erre ráfér pár videó, pl. egy 720p-s 40-45 perces sorozat olyan 1 giga körül van, most a legújabb Game of Thrones rész ami ma jött ki az 1.15 giga, de ez kicsit hosszabb is, mint egy átlag sorozat, szóval ezzel tudsz számolni.


Amiket írsz, arra szerintem elég lesz a 16-os, csak ha sokat videózol vagy játszol akkor kell a 64 gigás.

2015. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kérdező.. ***** válasza:
+1 az utolsónak.Nincs jobb a OnePlusOne-ál még dupla ennyi pénzért sem.De az igazi majd a OnePlus Two lesz amikor odaver az össze nagy gyártó flagshipjének és csak 100k-ba fog kerülni.
2015. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!