Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Samsung Galaxy...

Megéri még Samsung Galaxy S4-et venni?

Figyelt kérdés
Még azon a szinten van, ami mondjuk 2 évig elegendő? Jó tudom van már S6 is, de én tulajdonképpen az elejétől fogva ilyet szeretnék és mostanra már jól le is ment az ára...viszont a S4 és S5 között se nagy az árkülönbség, de az meg nem tetszik külsőre... de még megéri ilyet venni?

2015. máj. 11. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
S3 neom van is imádom jó a kamerája gyorss 19alkalmazás van rajta tökéletesen megy már 1éve hivatalos Kitakat van rajta
2015. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hogyne érné meg..amit szeretnél, azt tudja, ráadásul tetszik is, meg jóval olcsóbb lett..


akkor most mi is a problémád? mert ha még két évig szeretnéd használni, akkor sem kell szégyenkezned.

ez igen kiválóra sikerült telefon.

megéri, vedd meg.

2015. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát már kívánom is nagyon :D... szval akkor megéri még így is h már 2 is megjelent utána?
2015. máj. 11. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvass teszteket sokat segít.
2015. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
30%
Nem éri meg.
2015. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyi tesztet meg videot neztem/olvastam mar rola h nem is tudom... es tokeletes lenne nekem... utolso kifejtened miert nem? Plane mert elegge lement az ara
2015. máj. 12. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:

"S4 és S5 között se nagy az árkülönbség"

Szerintem S5-tel jobban járnál. 9hónapos S5-öm van, életemben csak nullászor fagyott le. De 5.0 miatt kicsit akad, Samsung végre fejébe véste, hogy 5.0 rendszer rossz. Ezért nekiállt 5.1 rendszerrel dolgozni. Hál' istennek!

2015. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Note 4-et vettem :D
2015. jún. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!