Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg-k tényleg akadozni...

Az lg-k tényleg akadozni fognak egy ido után? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintem lg-t fogok venni, és a haverom mondta hogy a haverjának is lg van, és pár hónap után be laggolt (akadozik) ez igaz? Amúgy lg g3s-t vagy talán g3-at vennék.

2015. máj. 12. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek LG G2-je van, és 2 hónap után szervízbe kellett vinni szoftverhiba miatt.
2015. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

AZ LG G2 32 Gb az egyik legjobb teló... nem akad, hasít mint a szél..

a családban négy darab LG van, ebből három LG G2, egy pedig G3..egy éve működnek nagy megelégedésünkre.

A G3 32 Gb a jobb, mert 5,5 ös a kijelzője...

Mást vegyél, ha a haver azt mondta, hogy nem jó az LG. Biztosan igaza van.

2015. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk családba csak egy LG G2 volt, műszaki analfabéta használta, és 2 év után még mindig hihetetlen gyors.

Én múlthéten vettem egyet, mert ár/érték arányba a legjobb telefon volt, haverok közül is már 1-2-őt rábeszéltem, hogy ezt vegyenek, és senki sem panaszkodott rá.


G3-at semmiképp se vegyél, G2 nagyon jó volt, G4 nagyon jó lesz, G3 valahogy kimaradt a jóból.

2015. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom szépen a válaszokat!:)
2015. máj. 12. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Nexus 5 inkább
2015. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Stock Android fan vagyok és imádom a Nexus termékcsaládot, de pont most álltam telefonvásárlás előtt, LG G2 és Nexus 5 jöhetett szóba, de így is G2 mellett kellett döntenem, N5-nek szimplán túl szar az aksija.


Lehet nem olyan rossz, mint a Nexus 4-nek, de még mindig csak átlagosnak mondható legjobb esetben, míg a G2-nek kíváló, szóval jobban megéri az.


Custom ROM-al meg kb ugyanaz, mint egy Nexus.

2015. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
G2-nek elkezd sárgulni egy idő után a kijelzője.
2015. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül drágább a N5
2015. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
G2 recseg ropog, ha még nem, akkor egy idő után fog, mert elengedi a ragasztás. És mindegyikkel ez van. Nem éri meg.
2015. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!